Nua Keyfini Yıl Boyunca Elinizde Tutun

NuaDays ile sizi huzura taşıyan günleri toplu ve avantajlı olarak satın alabilir, 10 özel günü yıl boyunca dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

NuaDays kupon kitapçığı birim satış bedeli 1.500 € + KDV’dir.

  • Bir kitapçık 10 adet kupondan oluşmaktadır. Her kupon tek ya da çift kişi, 1 gece konaklama ve sabah kahvaltısı için geçerlidir.
  • Kuponlar hafta sonları da kullanılabilmektedir.
  • Bu kuponlar ile konaklayan misafirlerimizin tüm ekstra harcamalarında % 15 indirim uygulanacaktır. Geç çıkış hakkı veri odalarında özel ikram eşliğinde karşılama mevcuttur.
  • Satın alan kişi bu kuponları başka kişiye devredebilir.
  • Satın alındığı tarihten itibaren kuponların bir sene içerisinde kullanılması gerekmektedir. Bir sene içerisinde kullanılmayan kuponlar geçersiz sayılmaktadır.

Otelimizde Wellness ve Spa konsepti gereği 14 yaş ve üzeri misafirleri ağırlayabilmekteyiz.

+90 264 582 21 00

richmondnua@richmondnua.com

DİĞER FIRSATLAR

Teşekkürler!
Kaydınız alınmıştır. Tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.