QEPR Terapisi

Sizi Engelleyen Her şeyi Geçmişte Bırakın!

“Dünyanın En İyi Spiritüel Terapisti” ödüllü İngiliz Paul Emery, 10-18 Mart ve 31 Mart -01 Nisan 2018 tarihleri arasında Richmond Nua Wellness Spa ‘da; 19–30Mart 2018 tarihleri arasında Richmond İstanbul ‘da terapi yapacak.

Paul Emery kendi geliştirdiği QEPR “Kuantum Duygusal ve Fiziksel Terapisi” ile super model Kate Moss, aktrist ve TV yıldızı Megan Gale, pop müzik grubu Human Nature solistlerinden Phil Burton, Sigmund Freud’un torunu Sir Clement Freud ve Hannover Prensi Ernst gibi binlerce kişinin hayatını değiştirdi.

QEPR terapisi ile Paul Emery, uçuş korkusu, aşırı yeme alışkanlığı, takıntılar, aşk acısı, fobiler, korkular ve kötü alışkanlıklar gibi hayatınızı olumsuz etkileyen tüm faktörlerden sadece bir saatlik seansta kurtulmanızı sağlıyor. Emery aynı zamanda migren, boyun ağrıları ve psikolojik yeme bozukluğu gibi konularda da terapi uyguluyor.

Terapi fiyatı:  275 € + %18 KDV
Tek kişi 1 gece oda kahvaltı konaklama + terapi: 375 € + %8 KDV
Çift kişi 1 gece oda kahvaltı  konaklama + 2 terapi: 650 € + %8 KDV

*Misafirlere masaj & bakım ve tüm ekstralardan % 20 indirim uygulanacaktır.

Otelimizde Wellness ve Spa konsepti gereği 14 yaş ve üzeri misafirleri ağırlayabilmekteyiz.

+90 264 582 21 00

richmondnua@richmondnua.com

Teşekkürler!
Kaydınız alınmıştır. Tarafınıza en kısa sürede dönüş sağlanacaktır.
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.