En İyi Fiyat Garantisi

Otel Seçiniz
Giriş
Çıkış
Yetişkin
Çocuk
Rezervasyon

Richmond International Hakkında

Aksoy Group'a bağlı olarak faaliyet gösteren Richmond International, uluslararası turizm arenasında işletme, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmak amacıyla kurulmuş yeni nesil bir otel yönetimi şirketidir. Grubun kendi yatırımı olan Richmond otellerinin yönetiminin yanı sıra yurt içi ve yurt dışında kurulmuş ve kurulmakta olan otellerin Richmond markası altında yönetim ve danışmanlık faaliyetlerini yürütür.

Ayrıntılı Bilgi

Haberler

Trip Advisor’dan Richmond İstanbul’a Mükemmeliyet Sertifikası

Richmond İstanbul kaliteli hizmet anlayışı ile 2016 yılında da dünyanın en önemli tatil değerlendirme sitesi olan Trip Advisor tarafından misafir memnuniyetindeki yüksek oylamalar nedeniyle ödüllendirildi.

Ayrıntılı Bilgi
Avrupa’nın En Lüks Destinasyon Spa Ödülü Richmond Nua Wellness-Spa’ya

Dünyada turizm sektörünün en prestijli ödüllerinden biri olan ve hizmet kalitesi kapsamında dünyanın en iyi otellerinin değerlendirildiği, “World Luxury Hotel Awards” ödüllerinde “Avrupa’nın En Lüks Destinasyon Spa’sı” ödülü, Richmond Nua Wellness-Spa’ nın oldu.

Ayrıntılı Bilgi
2015 Dünya Spa & Wellness Ödülü Richmond Nua’ya

2015 Dünya Spa & Wellness Ödülleri, Londra The Brewery'de düzenlenen 400 kişinin katıldığı görkemli bir törenle sahiplerini buldu. Sektörün önde gelen ödüllerinden biri olan Dünya Spa & Wellness Ödülleri jürisi, Doğu Avrupa - Yılın En İyi Resort Spa’sı ödülüne Richmond Nua Wellness Spa’yı layık gördü.

Ayrıntılı Bilgi
10 Yılda 17 Yeni Richmond

Aksoy Group, otelcilik alanında edindiği 25 yıllık tecrübeyi, Richmond International aracılığı ile diğer işletmelere aktarmayı amaçlıyor. Aksoy Group'un çeyrek asırlık turizm tecrübesinin, grubun genişleyen hedefleri ile kesiştiği nokta olan Richmond International, 360 derece otel yönetimi hizmeti sunmak üzere kuruldu.

Ayrıntılı Bilgi

E-Bülten

Richmond otellerinden haber almak için e-bülten listemize kaydolun.

E-Bülten Formu

E-posta: